Personel Taşımacılığı

İşe gitmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ne günün stresi ne de yoğun trafik kargaşası. Yücel Turizm ile çalışmanın ayrıcalığını yaşadığımızdan beri artık pazartesi sendromları da yaşamıyoruz. Cuma günü yorgunluğu ve bitkinliği de hissetmiyoruz. Rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk için en doğru tercih ve seçim Yücel Turizm.

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, her gün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur.

Yücel Turizm olarak bizim amacımız, bu kabusu tatlı bir düşe dönüştürmektir. Uzman ekibimiz ile; doğru, zamanında ve güvenli bir yolculuk sunmaya odaklanmış Yücel Turizm personel taşımacılığında en doğru tercihtir.

Güvenlik Önlemleri Nasıl Alınır?

Personel servisi hizmetinde anlaşma sağlandıktan sonrası uygulamalar büyük önem taşımaktadır.

Biz YÜCEL TURİZM olarak bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz. Öncelikli olarak aldığımız tedbirler ; sigortadan geçmektedir.

Servis araçlarının kasko, trafik sigortası gibi zorunlu sigortaların haricinde “ferdi kaza koltuk sigortası” yaptırarak, tüm çalışanları araç içerisinde ayrı ayrı kişi başı teminatlı olmak üzere sigortalıyoruz.

Personel Taşımacılığı Hizmetinin Amacı Nedir?

Özellikle firmaların en büyük sorunu zamanlama yönetimidir. Günümüz koşullarında şirketlerin ulaşım alanında ki yaşadığı sorunlar çalışma saatlerine yansıyarak üretim ve iş kaybına sebep olmaktadır. Ve bunların sonucunda ciddi maddi kayıplar yaşanıyor. Zamanlamayı kontrol altına almak isteyen firmaların bir çoğu personel taşımacılığı hizmeti alarak bu konuda büyük bir adım atmış ve sorunları tamamen minimize duruma getirebiliyor.

Alınan bu hizmetin firmalara katkısı olduğu gibi aynı şekilde çalışanlarında düzenli bir saatte evlerinden alınıp, tekrar evlerine ulaşmalarında ki saat düzeni aslında her iki tarafta da memnuniyet sebebi oluyor.

Personel Taşımacılığı Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Öncelikle hizmet alımı yapılacak personel taşımacılığı firmaları içerisinde öz malı araç sayısı fazla olan şirket tercih edilmelidir. Çünkü yapılan taşımacılık işinde araçların her an arıza yapması veya kaza yapması gibi olası durumlara anında çözüm olarak yedek araç ile hizmetin devam ettirilebilmesi önemli bir konudur. Aksi halde bir çok sorunları beraberinde getirecektir.

Güvenli Taşıma

Emanet aldığımız her bir projeyi, kusursuz ve güven ile taşımayı görev biliyoruz.

Zamanında Ulaşım

Zaman herkes için değerlidir. Verdiğimiz sözü tutuyor ve planlanan zamanda güvenli bir şekilde sizlerin ulaşımını sağlıyoruz.

Ücretsiz Bilgi ve Teklif

Uzman ekibimiz sayesinde kısa sürede tarafınıza bilgi aktarımı sağlamaktayız.