1994’ten Beri
“Yol Arkadaşınız…”

Yücel Turizm olarak; güvenilir ve konforlu taşımacılık hizmetinin temelleri, 1994 yılının ilk çeyreğinde atıldı. Bu yıllarda İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, yalnızca bir araç ile başlayan bu serüven, her geçen gün doğru ve kaliteli büyümenin hayalini kuran, kurucumuz Yücel Yılmaz öncülüğünde, 2003 yılının Eylül ayında ‘yol arkadaşınız’ sloganıyla bütünleşerek kurumsallaştı..

Kurumsallaştığı günden itibaren şirket merkezi İstanbul Kağıthane’de olan, sektörde genç ve dinamik yapısı ile adından birçok yerde söz ettirmeye başlayan firmamız, taşımacılık alanında her geçen gün yenilenen ve büyüyen araç filosuyla yıllardır sizlere ve sevdiklerinize hizmet vermeye devam ediyor.

Yücel Turizm, her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyüne katarak; sunduğu konfor, verdiği güven, dakiklik, uzmanlık, kalitesi ve müşteri odaklı anlayışıyla her gün ‘yol arkadaşınız’!

Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik seyahat çözümleri konusunda; fark yaratan ve aranan şirket algısı oluşturarak ilk tercihleri arasında yer almaktır.

Vizyonumuz

Sektörde örnek firma olmak ve de müşteri beklentilerini yakından izleyerek öncü, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Tecrübeli Kadro

Hizmet kalitesini, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde tutuyoruz.

Zamanında Ulaşım

Zaman aşımına uğramadan planlanan zamanında ulaşım sağlıyoruz.

Teknolojik Taşıma

Bünyemizde bulunan araçlar ve son teknoloji ile kusursuz taşıyoruz.

Sizde memnun müşteri kitlemizden olmak ister misiniz?