Hizmet Sözleşmesi

Sayın ziyaretçi, bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

YÜCEL TURİZM web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı YÜCEL TURİZM’in yazılı iznine tabidir.

YÜCEL TURİZM, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu için azami ihtimam göstermekle birlikte YÜCEL TURİZM’in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda sarih veya zımni şekilde hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu sebeple ziyaretçilerin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörlerle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığı veya sitenin güncelliğini yitirmesi halinde dahi YÜCEL TURİZM’in hiçbir sorumluluğu yoktur.

Ziyaretçiler sisteme girmeleri ile birlikte, YÜCEL TURİZM tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde dahi YÜCEL TURİZM’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın YÜCEL TURİZM tarafından değiştirilebilir. YÜCEL TURİZM web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. YÜCEL TURİZM web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. Bu site YÜCEL TURİZM’e ait olup, site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak YÜCEL TURİZM tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, YÜCEL TURİZM’i hiç bir şekilde temsil etmemektedir.