Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Çünkü onlar için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Sıcacık yatağından uyanıp Yücel Turizm’in sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor.

“Gün nasıl başlarsa öyle biter” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

Veli Mobil Uygulaması

Öğrencinizi çevrim içi takip edin, SMS, çağrı veya uygulama içi bildirimler alın, sürücü ve tüm servis bilgilerini vita APP ile görüntüleyin.

Öğrenciniz İçin Güvenli Bir Yolculuk…

Sürücü ile iletişim kolay

vita APP üzerinden güncel sürücü veya servis rehberiniz ile tek tuşla iletişim kurun. Servis bilgilerinize ulaşın, servis saatleri içerisinde araç konumunu takip edin. Adresinize alan bildirimleri kurgulayarak, araçtan bildirimler almaya başlayın.

Farklı servis kullanım talebi

Öğrencinizin servis kullanmayacağı durumlarda, günün herhangi bir saatinde ve herhangi bir tarih için vita APP üzerinden servis firması ve servis sürücüsü ile bu bilgiyi paylaşın. Başka servisteki bir arkadaşına veya farklı bir adrese gitmesi gerektiğinde “Servis Değişiklik Talebi” ekranlarından servis firmanıza talep gönderin ve talebinizin cevabını uygulamanız üzerinden takip edin. Diğer servisin sürücüsü öğrencinizin ve sizin bilgilerinize anında erişsin.

Öğrencim servise bindi mi?

Öğrencinizin servise biniş ve inişlerinde çağrı, SMS veya uygulama içi bildirimleri alarak öğrencinizi takip edin. Çocuğunuzun güvenli bir şekilde evden okula ulaştığı, araç içi kontrol sistemlerimizden biri aracılığı ile aracın kontrol edilerek öğrencinin araçtan indirildiği, okuldan eve gelmek üzere aracın hareket ettiği ve indirildiği bildirimlerini konum ve saat bilgileri ile birlikte öğrenin.

Servis aracı ne zaman gelecek?

SMS, çağrı veya uygulama içi bildirimleri ile aracınızın adresinize yaklaşmakta olduğu bildirimlerini alın ve servisi bekleme veya kaçırma stresinizden kurtulun. Bildirim alacağınız alanı kendiniz yöneterek ne kadar önceden bilgilendirileceğinize ve ne şekilde bildirim alacağınıza siz karar verin. Bildirim almak istemiyorsanız “rahatsız etme” özelliği ile uygulamayı sessize alın.

Sorularınız mı var?

vita ERP sisteminde kayıtlı tüm hizmet alan kurumun(okul veya servis firması) tüm öğrenci velileri sisteme giriş yapabilir. Eğer okul veya hizmet aldığı servis firmasından hizmet sağlanmıyorsa, firma ve okul başvurusu halinde sistem kullanımı başlayacaktır.

Bildirim ayarlarınızı kontrol etmelisiniz, bildirimleriniz aktif değilse tarafınıza bildirim gönderilmeyecektir. Ayrıca sürücünüz uygulamayı kullanmadığı durumda bildirim veya konum takibi aktif olmayacaktır. Bu durumu uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Probleminiz devam etmesi durumunda hizmet aldığınız servis firması veya bizimle iletişime geçiniz.

vita ERP sisteminde öğrenci için tanımlı tüm veliler uygulama kullanabilir ve bildirim alabilir. Bir öğrenciye sınırsız sayıda veli tanımlanabilir. Hizmet aldığınız servis firmasına iletmeniz halinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Öğrenci kayıtları servis firması tarafından sisteme girilmektedir. TC veya telefon numarası hatalıdır uyarısı alıyorsanız servis firmanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Güvenli Taşıma

Emanet aldığımız her bir projeyi, kusursuz ve güven ile taşımayı görev biliyoruz.

Zamanında Ulaşım

Zaman herkes için değerlidir. Verdiğimiz sözü tutuyor ve planlanan zamanda güvenli bir şekilde sizlerin ulaşımını sağlıyoruz.

Ücretsiz Bilgi ve Teklif

Uzman ekibimiz sayesinde kısa sürede tarafınıza bilgi aktarımı sağlamaktayız.